Tagasi

Tööpakkumine Unimed Sadama kliinikus: hambaraviõde/-assistent

06.11.2020

Hambaraviõe/-assistendina on Sinu peamiseks ülesandeks koostöös arstiga meie patsientidele kvaliteetse suutervishoiuteenuse ja parima teeninduskogemuse pakkumine. Assisteerid arsti, tagad kabineti korrashoiu, instrumentide ning seadmete ettevalmistuse ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.


Ootame Sind kandideerima, kui Sul on varasem hambaraviõe või hambaraviassistendi kogemus. Sa teed tööd sisemise särtsuga, olles empaatiline ja meeldiv suhtleja. Oled erialaselt uudishimulik ja hindad meeskonnatööd. Suhtled vabalt eesti keeles ning saad hakkama ka inglise ja/või vene keelses suhtluses. Kasuks tuleb Hammas programmi tundmine.


Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada. Töö asukoht on Unimed Sadama kliinikus, Lootsi 3a, Tallinn.


📧 Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Hambaraviõde/-assistent“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 02.12.2020.


📞 Lisainfot jagab Unimed Sadama kliiniku juhataja Kai Seppik: kai.seppik@unimed.ee  |  507 3696


Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad Dental Design OÜ hambalaborid ja 2018. aastast ka Kaarli Hambapolikliinik OÜ.