Tagasi

Tööpakkumine Tallinnas: füsioterapeut/logopeed

05.11.2020

Füsioterapeut/logopeedina on Sinu tähtsaimaks tööülesandeks meie patsientide hambumushäirete ennetamine ning ortodontilise ravi toetamine läbi orofatsiaalse müofunktsionaalse teraapia. Oled lähedaseks partneriks ortodondile, et patsiendi elukvaliteeti märkimisväärselt kasvatada.


Ootame, et meie uus tiimikaaslane:
➡️  omab erialast kõrgharidust (füsioteraapia või logopeedia)
➡️  armastab tööd lastega, olles kannatlik ja rõõmsameelne
➡️  on motiveeritud enesetäiendamiseks
➡️  suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles (vene keel on suureks eeliseks)


Pakume Sulle spetsiifilist väljaõpet ja võimalust olla üks selle valdkonna vähestest spetsialistidest Eestis. Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ja koolitustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Sul on võimalus töötada nii osalise kui ka täiskoormusega, panustades suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.


📌Ootame Sind tööle Unimed Järve kliinikusse, mis asub aadressil Lelle 24, Tallinn.


📧 Kui tahaksid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Füsioterapeut/logopeed“ või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 30. novembriks.


📞 Lisainfot jagab Unimed Järve kliiniku juhataja Katrin Tamsar: katrin.tamsar@unimed.ee | 514 3485


Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad Dental Design OÜ hambalaborid ja 2018. aastast ka Kaarli Hambapolikliinik OÜ.