Tagasi

Tööpakkumine Tallinnas: administraator KW hambakliinikusse

18.11.2021

Ootame Unimedi hambakliinikuga liituma ADMINISTRAATORIT

Sinu peamiseks ülesandeks on eristuvalt hea patsiendikogemuse loomine hambakliiniku registratuuris ja kõnekeskuses. Korraldad igapäevast infoliikumist, nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele. Sisestad andmeid arvutiprogrammi ning tagad korrektse arveldamise.

Ootame Sind kandideerima, kui oled empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja ning varasema teenindusalase töökogemusega. Ootame Sinult iseseisvust, täpsust ja korrektsust. Sul on väga hea eesti ja vene keele oskus ning kasuks tuleb ka inglise ja soome keele oskus. Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel esmaspäevast reedeni.

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Pakume Sulle personaalset juhendajat sisseelamisel ja väljaõppel. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

📌 Töökoht asub Tallinnas, KW hambakliinikus aadressil Pärnu mnt 22.

👉 Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Administraator“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 03.12.2021.

📧 Lisainfot jagab KW hambakliiniku kontaktisik Kait Ristmets 📲 6619500.

 

Unimed Hambakliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile. Võtame patsiente vastu viies Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad ka Dental Design OÜ hambalabor.