Tagasi

Otsime Unimedi meeskonda turundusassistenti

07.01.2022

Otsime oma kliinikute meeskonda TURUNDUSASSISTENTI

Soovime, et meie meeskonnas oleks üks liikumapanev abijõud, kes hoolitseks oskuslikult selle eest, et kõik planeeritud asjad saaksid tehtud ja meie inimesed oleksid hoitud. Turundusassistendina haldad grupiüleseid brändimaterjale ja veebilehte ning oled meie turundus- ja personaliosakonna hindamatu abiline. Sul on võimalus oma tööga anda enda panus mitmesuguste põnevate projektide, meeleolukate siseürituste ja paljude osalejatega konverentside õnnestumisele.

Oled Unimedi uus turundusassistent, kui:
✅ sul on huvi turunduse vastu ja soovid erialaselt areneda;
väljendad end oskuslikult nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb ka hea visuaalne tunnetus ning oskus luua lihtsamaid kujunduslahendusi;
oled initsiatiivikas asjaajaja, kelle oskusliku organiseerimisvõime abil saab kõik vajalik lahendatud;
oled avatud ja loov, kuid mõistad ka korrektsuse ja täpsuse olulisust.

Unimedis ootab sind ees toetav ja inspireeriv meeskond ning pidevalt arenev ja kasvav ettevõte. Sinu hea töö teeb rõõmsaks nii meie patsiendid kui meeskonna ning aitab kaasa suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisele. Pakume sulle loovust toetavat paindlikkust ja võimalusi enesearenguks.
Töökoht asub Tallinnas, aadressil Lelle 24.

Kandideerimiseks ootame sinu CV-d aadressile personal@unimed.ee (pealkirjaga „Turundusassistent“) või kandideeri ametikohale läbi CV Keskuse hiljemalt 23. jaanuariks 2022. Lisaks kirjuta palun kaaskirjas mõnest oma töövõidust ja sellest, mis õnnestumisele kaasa aitas.

Lisainfot konkursi kohta jagab Unimedi kommunikatsiooni- ja turundusjuht Birgit Rootsi: 520 2049 | birgit.rootsi@unimed.ee

 

Unimed Hambakliinikud on Eesti juhtiv hambakliinikute grupp. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Võtame patsiente vastu seitsmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad ka hambalaborid ja tänaseks on töötajate arv kasvanud üle 435 oma ala spetsialistini.