UNIMED: Hambaravi Ortodontiakeskus
Tagasi | 18.10.2017

Unimed veel ei liitu haigekassa hambaravihüvitise lepinguga

Hea patsient!

Informeerime Sind, et Unimed Ühendatud Kliinikud ei liitunud 1. juulist kehtima hakanud täiskasvanute hambaravihüvitise lepinguga. See tähendab, et praegu meie kliinikutes 30€ hüvitist kasutada ei saa. Sama kehtib ka lapseootel naiste, alla üheaastaste laste emade ja pensionäride puhul.

Hetkel ei ole Unimed valmis hambaravihüvitise lepinguga liituma, kuna praktiline kogemus näitab praegu, et süsteemi murekohad pole veel lahendust leidnud, mis arvestaksid ühteaegu nii patsiendi kui raviasutuse vajadustega.

Küll aga ei välista me liitumist hilisemas etapis. Me tahame olla kindlad uue korralduse toimivuses ja asjaajamise sujuvuses enne, kui oma patsientidele selle alusel raviteenust pakume.

27.03.2018

Elektriline või tavaline – selles on küsimus

Elektriline hambahari ei ole tavalise hambaharjaga võrreldes lihtsalt uhkem moevidin või põnevama tehnoloogilise lahendusega puhastusvahend.
Loe edasi
26.03.2018

Unimed otsib Tallinna kliinikusse administraatorit

Sinu ülesandeks on kõrgetasemelise teeninduse pakkumine. Korraldad igapäevast infoliikumist sh nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele.
Loe edasi
02.03.2018

Ajakiri Sära: Kompotist, kultuurist ja metsaköögist

Fotograafi ja kokaraamatute autori Hele-Mai Alamaa (43) armastus toidu vastu sai alguse armastusest sõprade vastu. Kuigi praegune eluetapp on seadnud fookuse rikkalikelt pidusöömaaegadelt koduköögile, on toit ja inimesed tema...
Loe edasi
16.02.2018

Otsime Saku ravikabinetti hambaravi assistenti

Unimed otsib oma Saku ravikabineti toredasse meeskonda positiivse ellusuhtumisega hambaravi assistenti.
Loe edasi