UNIMED: Hambaravi Ortodontiakeskus
Tagasi | 25.04.2018

Unimed otsib meeskonda protsessijuhti

Unimed on Eesti suurimaid erameditsiinikeskusi, kus terviseteenuseid osutavad erinevate alade tipptegijad. Unimedi ühendatud kliinikute alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor.

Otsime PROTSESSIJUHTI

Ootame oma meeskonda avatud mõtlemise ja positiivse ellusuhtumisega inimest, kes panustab organisatsiooni toimimisse läbi igapäevaprotsesside toetamise ja arendamise.

Sinu ülesandeks on erinevate äri- ja teenindusprotsesside juurutamine, eestvedamine ja haldamine, sh põhitegevust toetava tarkvara Hammas arenduste juhtimine. Ootame, et Sa pidevalt esitad väljakutse hetkeolukorrale, et saavutada arengut. Sinu ülesandeks on anda nõu ja soovitusi, juhendada ja toetada kolleege Haigekassa ja andmekaitse regulatsioonidest tulenevate nõuete osas.

Oled sobiv kandidaat, kui omad kõrgharidust, varasemat töökogemust projektijuhtimises ning oled tehnilise taiplikkusega. Ootame Sinult iseseisvust, algatus- ja organiseerimisvõimet ning sisemist motivatsiooni olla teemade eesvedaja ja elluviija. Oled paindliku lähenemisviisiga ning rasketes olukordades hästi kohanduv ja orienteeritud eesmärgi saavutamisele. Sul on väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas ning suhtled ka inglise keeles. Oled vilunud Outlooki, Exceli, Wordi ja PowerPointi kasutaja.

Omalt poolt pakume võimalust liituda kiiresti kasvava tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustatakse professionaalsust, koostööd ning töörõõmu. Sul on võimalus teha põnevat tööd olles protsesside looja, ülesehitaja ning haldaja. Meil on hea ja kaasaegne töökeskkond, tore ja nooruslik kollektiiv ning ühised vahvad ettevõtmised ja üritused.

Töö asukoht: Tallinn, Lelle 24, kuid eeldab valmisolekut Eesti-sisesteks töölähetusteks.

Vajadusel küsi lisainfot personalijuhilt Mari Sarjaselt (mari.sarjas@unimed.ee).

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja, kus kirjeldad, kuidas oled esitanud väljakutse(d) hetkeolukorrale, et saavutada arengut e-posti aadressile personal@unimed.ee hiljemalt 5. maiks 2018.

27.03.2018

Elektriline või tavaline – selles on küsimus

Elektriline hambahari ei ole tavalise hambaharjaga võrreldes lihtsalt uhkem moevidin või põnevama tehnoloogilise lahendusega puhastusvahend.
Loe edasi
26.03.2018

Unimed otsib Tallinna kliinikusse administraatorit

Sinu ülesandeks on kõrgetasemelise teeninduse pakkumine. Korraldad igapäevast infoliikumist sh nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele.
Loe edasi
02.03.2018

Ajakiri Sära: Kompotist, kultuurist ja metsaköögist

Fotograafi ja kokaraamatute autori Hele-Mai Alamaa (43) armastus toidu vastu sai alguse armastusest sõprade vastu. Kuigi praegune eluetapp on seadnud fookuse rikkalikelt pidusöömaaegadelt koduköögile, on toit ja inimesed tema...
Loe edasi
16.02.2018

Otsime Saku ravikabinetti hambaravi assistenti

Unimed otsib oma Saku ravikabineti toredasse meeskonda positiivse ellusuhtumisega hambaravi assistenti.
Loe edasi